FAQ

Symbol zámečku indikuje, že pro Vás školení nebo webinář není přístupné/určené. Tato možnost může nastat z několika důvodů:

    Webináře
  • přímý přenos webináře, do kterého jste se nezaregistroval/a, již skončil nebo expirovala možnost přihlášení
  • u webináře, do kterého jste se zaregistroval/a, již expirovala možnost zhlédnutí ze záznamu
  • Váš účet nemá dostatečné oprávnění pro zhlédnutí tohoto webináře (je určen pro jinou skupinu klientů)
  • Odemknutí webináře mají k dispozici pouze realizační firmy Hunter Partner® či zvaní hosté, nicméně je třeba nás kontaktovat.
    Školení
  • Váš účet nemá dostatečné oprávnění pro přihlášení na toto školení (je určen pro jinou skupinu klientů)

Jsem Hunter Partner®

Ano. Chápeme, že mohou nastat situace, kvůli kterým včasné přihlášení na webinář (tedy minimálně 15 min. před jeho začátkem) nestihnete, proto tuto možnost akceptujeme, nicméně je třeba nás kontaktovat.

Nejsem Hunter Partner®

Bohužel ne. Tuto možnost má pouze skupina certifikovaných firem Hunter Partner®.

Jsem Hunter Partner®

Ano, k dispozici máte živou reprízu i záznam webináře. Hunter Partneři mají záznamy všech webinářů typu Basic vždy odemčené a přístupné. U webinářů typu Expert, které již proběhly a u kterých není aktivní tlačítko Spustit ze záznamu, máte možnost využít tlačítka Požádat o reprízu. V případě většího množství žádostí o reprízu konkrétního webináře pak naplánujeme jeho živou reprízu, nebo Vám zpřístupníme voucher pro odemčení záznamu na 7 dní (počínaje dnem odemčení). V případě, že má Hunter Partner potřebu získat konkrétní know-how z webináře rychleji, je možné mu voucher pro odemknutí záznamu poskytnout expresně, nicméně je třeba nás kontaktovat.

Nejsem Hunter Partner®

Ano, ale pouze živá repríza. U všech webinářů s povoleným přístupem, které již proběhly a u kterých není aktivní tlačítko Spustit ze záznamu, máte možnost využít tlačítka Požádat o reprízu. V případě většího množství žádostí o reprízu konkrétního webináře pak naplánujeme jeho živou reprízu. Možnost získání voucheru pro odemknutí záznamu mají pouze certifikované firmy Hunter Partner®.
Ano. Naší filozofií je pomáhat členům spřátelených organizací v získávání kvalitních závlahářských znalostí. Proto členové z organizací Společnost pro zahradní a krajinou tvorbu, Svaz zakládání údržby a zeleně a Svaz školkařů, kteří ještě nejsou našimi velkoobchodními partnery, od nás získávají exkluzivní možnost účastnit se všech webinářů typů Basic zcela zdarma. Podmínkou je však ověření Vašeho členství v IRIMON Můj účet. Více informací Vám sdělí přímo Vaše organizace, kterou budeme o možnosti ověření členství předem informovat.
Ano. Rádi podpoříme v odborném vzdělávání jak studenty, tak pedagogy, kterým je náš obor závlahových technologií blízký a rádi by se o něm dozvěděli více. Proto všem studentům a učitelům nabízíme účast na všech webinářích typu Basic zcela zdarma. Pro získání vzdělávacího voucheru, který Vám webinář bezplatně zpřístupní, je třeba nás kontaktovat.
Ano. Všechny služby, které IRIMON svým obchodním partnerům nabízí, se snažíme permanentně vylepšovat a zdokonalovat. Tento přístup se promítá samozřejmě i do edukační platformy IRIMON Akademie, kterou plánujeme do budoucna obohacovat o celou řadu základních i vysoce pokročilých témat ze světa profesionálních závlahových systémů.

Jelikož je pro nás Váš názor a přání vždy na prvním místě, máte-li zájem o konkrétní téma, které v IRIMON Akademii prozatím chybí, napište nám, inspirujte nás. Je totiž velmi pravděpodobné, že Vaše přání brzy vyslyšíme.
Podmínky účasti na webinářích IRIMON naleznete zde -> Podmínky účasti a ceny webinářů IRIMON 2022 (PDF)
Podmínky účasti na školeních IRIMON naleznete zde -> Podmínky účasti a ceny školení IRIMON 2022 (PDF)